Kandibiotik

analogları

candibiotic-1 hiçbir analoglar

fiyat

: 277 р. Ortalama fiyat * Çevrimiçi: 277 s.

Nereden alınır:

kullanma talimatları

elinde pipet, şişe büyüklüğü "Kandibiotik" - orta kulak iltihabının tedavisi ve işitme cerrahi prosedürler geçtikten sonra komplikasyonların önlenmesi için kullanılan bir kombine antibiyotiktir.

İlaç bakteri, mikrop ve mantarların çoğu suşunun ortadan kaldırarak, karmaşık bir etkiye sahiptir.

Ajan, anti-inflamatuar özelliklere sahip akut hastalık seyri neden olduğu ağrıyı ortadan kaldırır ve ayrıca alerjik reaksiyonlar gelişmesini engeller.

Ülkenin topraklarında ilaçların büyük üreticisi - tıp bir ilaç fabrikası «Glenmark İlaç Ltd» Hindistan'da mevcuttur.

O tayin zaman?

İlaç kulak akut ve kronik hastalıkları olan hastalar için verilir. "Kandibiotik" alerjik otit ve orta kulak boşluğunun meydana gelen enflamatuar işlemlerde kullanılır. reçete için tıbbi endikasyonlar şunlardır:

 • süpüratif otitis media
 • otomikoz ;
 • orta kulak iltihabı;
 • dış kulak iltihabı;
 • otit difüze;
 • Tekrarlanan orta kulak iltihaplanmasının;
 • tıbbi prosedürler ve cerrahi (rehabilitasyon dönemi).

Hazırlık cerrahi ve diğer tıbbi müdahaleler sonrasında önleyici bir ajan olarak tavsiye edilebilir. Antibakteriyel ve antimikrobiyal etkisi yerel bağışıklığın zayıflaması ile enfeksiyon önlemek anlamına gelir.

Nasıl kullanılır?

paket içeriği Kulak "Kandibiotik" kulak kanalına instillasyonu kullanılır düşer.

Yetişkinler ve çocuklar için dozaj uygulama başına 4-5 damla olduğunu. Damlatma prosedürü Günde 3-4 defa tekrarlanmalıdır. tedavinin süresi 7 ila 10 gün arasında değişmektedir.

Uyarı! İyileştirme ve ağrı yoğunluğunun azaltılması, tedaviye başlamadan 3-5 gün sonra ortaya çıkar. Değilse, yerel uzmanınız ele almalıdır.

Kontrendikasyonlar

berrak çözelti "Kandibiotik" geniş spektrumlu bir antibiyotiktir, böylece aktif maddelerin veya yardımcı katkı maddelerine karşı artan bir duyarlılık zaman kullanılamaz.

okul öncesi hastalar (en fazla altı yıl) içinde ilaçların kullanımını kontrendike.

Önemli! Kesinlikle kulak zarı bütünlüğünün ihlal aşılanan ilaç yasak - Bu komplikasyonlar ve tam ya da kısmi işitme kaybı (aynı zamanda algılama hafifletilmesi) yol açabilir.

Gebelik ve emzirme

ilaç sadece lokal olarak uygulanması amaçlanmıştır, böylece annenin dolaşım sisteminde aktif maddelerin emilim yoktur. "Kandibiotik" cenin üzerinde herhangi bir toksik ve teratojenik etkilere sahip ve hamile kadınlarda otitis media (akut veya kronik) tedavisi için de kullanılabilir.

(Hekim onayını) belirtilen eğer emzirme döneminde kullanılması yasaktır.

yan etkiler

Son derece nadir "Kandibiotika" kullanımına istenmeyen reaksiyonlar. Hastaların küçük bir sayı olarak yanma ve orta yoğunluktaki kaşıntı, hem de alerjik reaksiyonlar teşhis edilmiştir. Bu reaksiyonlar hastanın hayat kalitesini bozan yoksa, bunlar bırakmayı veya doz azaltılması gerekmez.

Yapı ve Kompozisyon

candibiotic-3 "Kandibiotika" yapısı analjezik, anti-enflamatuar, antibakteriyel ve antimikrobiyal etki sağlayarak, dört aktif karışım maddesi içerir.

 • Klotrimazol. , Mantarlar yok edilmesi, hücre zarının geçirgenliğinin kırılması ve onları yok.
 • Beklometason dipropionat (glukokortikosteroid). enflamasyon yoğunluğunu azaltır, alerji önler.
 • Kloramfenikol. Mikroorganizmaların hücrelerde bloke protein sentezi nedeniyle Gram-pozitif ve Gram-negatif bakteri öldürme.
 • Lidokain. ağrı sendromu ortadan kaldırır, bu sinir impulslarının iletimini, membran duvarı boyunca sodyum iyonları taşıyan blok önler.

kulak şeklinde üretilmiş ilaçları 5 ml hacim ile karanlık bir cam şişe içine yerleştirilmiş topikal uygulama için düşer. Bir pipet ve talimat ile birlikte gelir.

Farmakokinetik

Klinik çalışmalar üretici tarafından yapılmamıştır.

diğer

reçetesiz kullanılabilir.

raf ömrü 25 derece daha yüksek olmayan sıcaklıklarda raf ömrü içinde iki yıldır.

yorumlar

(Yorumlarda görüşlerinizi giriniz)

"Kandibiotik" bir kez uygulanır Damlalar (O daha yok umut). Ben irin oluşumu ile komplike orta kulak iltahabı tanısı konuldu sonra KBB onları atadı. Onun durumu korkunç. acıyı, uyku durmak veya yalan yapamadım zorunda o kadar güçlüdür. Günde 4 kez reçete ilaç kazmaya başladı. Ağrı anlamlı 2-3 gün sonra azaldı ve çoğu tedavi başladıktan sonra beşinci gününde gerçekleşti. Biraz başında kulağını tweaked ama doktor bu ilaçları kullanan mümkün olduğunu açıkladı. Ben otitis media kurtuldum bir hafta boyunca, çok memnun. 24 yaşında Anton

Saratov şehrinin ilçe hastanesinde Kulak Burun Boğaz Uzmanı çalışma. otitten ile periyodik çeşitli etiyolojilere karşılaşacak. hızla enfeksiyon belirtileri ile başa çıkmak için yardımcı olarak O'nun hastalar sıklıkla, "Kandibiotik" tayin - Hastalar tedavinin 3-4 gün içerisinde daha iyi hissetmeye başlar. İlaç pek çok profesyoneller otit tedavisinde tercih edilen ilaçtır, kombine antibiyotik ve yüksek verimliliğe sahiptir. Evgeniya, 31 yaşında, Saratov

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.